Merdiven Korkuluk Filesi

Dubleks dairelerin vazgeçilmezidir ahşap merdiven korkulukları. Görseli itibari ile eve değer ve hoş bir mimari katarlar. Küçük bir çocuğunuz veya evcil hayvanınız varsa merdiven boşlukları size kâbus olabilir. Çünkü genellikle bu güzel korkuluklar çocuklara göre değil, mimariyi yapan kişiye ve evi satın alacak yetişkinlere göre dizayn edilmişlerdir. İşte tam da burada devreye yeni nesil bir çözüm yetişiyor, merdiven güvenlik filesi.

Peki, Merdiven Güvenlik Filesi Nedir?

Merdiven güvenlik filesi, tercihiniz ve ihtiyacınıza göre dizayn edilmiş, polyester kumaştan tül biçiminde ve çocukların küçük parmaklarının dahi file aralarından geçmeyecek şekilde, sık dokuma tarzın ile üretilen, sağlam, yıkanabilir bir file biçimidir.

Merdiven Filesinin Özellikleri Nelerdir?

Merdiven filesinin yapı malzemesi ve özellikleri;

  • Polyester kumaştan üretilir.
  • Yıkanabilir özelliktedir.
  • Dayanıklıdır.
  • Sık dokuma tekniği ile üretildiğinden çocuklar ve bebeklerin parmaklarını sıkıştırmaya müsait değildir.
  • İç ve dış mekânda kolaylıkla kullanılabilir.
  • Merdiven boşluklarını tamamen kapatır.
  • %100 güvenlik sağlar.

 

Ne dersiniz? İhtiyacınız olan şey güvenlik, sağlık, dayanıklılık mı? Kirlendiğinde tekrar yıkanabilir olması sizler için önemli mi? Hijyenik mi? Çocuğunuzu gerçekten korur mu dersiniz?

Cevap, evet! Aradığınız güvenlik, hijyen, dayanıklılık merdiven güvenlik filesinde var.

Fiyat Skalası Nedir?

Çocuğunuzun veya evcil hayvanınızın güvenliğini düşünüyor ve buna yönelik önlemler almaya çalışıyorsanız ortalama 3 ilâ 5 metre uzunluğunda 80 ve 100 cm eninde bir merdiven boşluğu filesi fiyatı size hiç de pahalı gelmeyecektir. Bu en ve boyda üretilmiş merdiven filesi fiyatları ortalama olarak 20 TL ile 50 TL arasında değişmektedir.

Nasıl Temin Edebilirim?

Günümüz teknolojisi ile ihtiyacınıza yönelik alışverişleri yapmak ve aradığınız ürünü temin etmek oldukça kolay. Üretici firmaların kendi internet sitelerinden veya online pazar yerlerinden aradığınız ürünü konyaguvenlikfilesi.com' da bulabilir, veya bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz.