Pencere Güvenlik Filesi

Pencere Güvenlik Filesi

Pencere fileleri pencerelere takılarak güvenliği sağlayan filedir. Bu fileler sayesinde pencerelerden düşme olasılığı ortadan kaldırılır. Aynı zamanda pencereden dışarıya eşya atma yada dışarıdan içeriye olabilecek girişleri engeller. Pencere fileleri kaliteli ürünlerdir ve uzun süre kullanılmaya dayanıklıdırlar. Filelerin ağları istenilen aralıklarla üretilebilir. Aynı zamanda alıcıların arzusuna göre farklı özelliklerde olabilir.

Ayrıca kullanılacak pencereye göre farklı boyutlarda üretilebilir. Sipariş öncesi firmalar tarafından yapılan keşif ile mekandaki pencereye uygun file de üretilebilir. Ayrıca pencere fileleri kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilir. Bu özelliği ile istenilen yerlere götürülerek kullanılabilir.

Pencere Güvenlik Filesi Çocukları Korur

Pencereler için kullanılan fileler çocukları korumaya yarar. Pencerelere takılan fileler sayesinde çocuklar camdan sarkmaz ve istenmeyen düşme olayları yaşanmaz. Çocuklar bu fileler sayesinde tehlike olmadan camdan bakabilirler.

Pencere Güvenlik Filesi Hayvanları Korur

Pencerelere takılan fileler evlerde bulunan kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanların kaçışını engeller. Evlerde beslenen hayvanlar açık kapı ve pencere gördüklerinde kaçabilirler. Bu da sahiplerinin üzülmesine ve her yerde onları aramasına neden olur. Bunun önlenmesi için pencerelere takılan pencere filesi ile hayvanların kaçışı engellenir. Ayrıca güvenlik fileleri ile özellikle alt katlarda bulunan evlere ve iş yerlerine dışarıdan hayvan ve böcek gibi canlıların girişi engellenir. Her pencereye uygun üretilen ürünlerle pencerelerde hem koruma hem de istenmeyen girişler engellenir.

Pencere Filesi Kullanım Yerleri

Pencere fileleri genelde evlerde çocukların ve evcil hayvanların korunması amacıyla kullanılırlar. Bu güvenlik filesi sayesinde çocukların ve hayvanların pencereden düşme tehlikesi ortadan kalkar. Aynı zamanda hayvanların kaçması engeller. Pencere fileleri evler dışında okullarda ve çocuk kreşlerinde kullanılabilirler. İş yeri pencereleri içinde kullanılabilirler.

Pencere Filelerinde Fiyatı Etkileyen Faktörler

Mekanlarda kullanılan pencere filesi fiyatları bazı etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Bunlar;

  • Kullanılacak mekan
  • Üretilecek filenin özelliği
  • Filenin rengi
  • Filenin boyutu
  • Üretici firma
  • Malzemenin kalitesi

 

Bu gibi etkenler yapılacak pencere fileleri için talep edilen fiyatı artırabilir. Ya da tam tersi azaltabilir. Bunun için sipariş öncesi üretici firma ile görüşerek ihtiyaca ve üretilecek ürüne göre fiyat belirlemesi yapılabilir.