Gizlilik Politikası

Yasal Bilgiler Web sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hatırlatmak isteriz ki; bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. KONYA Güvenlik Ağı sitenin sahibi sıfatıyla site içinde yer alan bütün ürün ve hizmeti, bilgi ve malzemeyi önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Yasal Bilgiler

Web sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hatırlatmak isteriz ki; bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. KONYA Güvenlik Ağı sitenin sahibi sıfatıyla site içinde yer alan bütün ürün ve hizmeti, bilgi ve malzemeyi önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitenin teknik yapısına, içeriğine, diğer site kullanıcılarının bilgisayarlarına zarar verecek ya da vermesi muhtemel her türlü bilgisayar virüsünü veya başka zararlı unsur içeren bilgi, yazılım, program ya da site içeriği ve sitenin amaçlarıyla bağdaşmayan seks, hakaret, küfür, şiddet, politika, yasadışı unsur içeren, suç teşkil eden ya da cezai veya hukuki takibi yapılabilecek her türlü malzemenin gönderilmesi yasaktır.

Telif Hakkı


Bu sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli-görüntülü klipler, animasyon ve video kayıtları, programlar, her türlü teknik unsur, bunlarla sınırla kalmamak ve bunlara bağlı her türlü hak da dahil olmak üzere halen yürürlükte ve gelecekte yürürlüğe girecek tüm Türkiye Cumhuriyeti Mevzuatı, Site ve içeriği ile doğrudan veya dolaylı olarak ilgili tüm Uluslararası Mevzuat ile koruma altında bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen unsurların KONYA Güvenlik Ağı'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı, aynen ya da değiştirilerek kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, dağıtılması, başka bilgisayara yüklenilmesi, iletilmesi, değiştirilmesi, ticari amaçla elde bulundurulması, belirtilen eylemlerin teşviki ve bunlarla sınırla kalmamak ve bunlara bağlı her türlü haksız eylem yasaktır.

Güvenlik


Saklanan bilgilerinizin yanlışlıkla veya kasten 3. şahıslar tarafından ele geçirilerek kötüye kullanılması, çoğaltılması, başka şahıslara kullanılmak üzere gönderilmesi, tahrip edilmesini önlemek amacıyla Sitemiz sürekli yenilen ve iyileştirilen bir koruma sistemiyle donatılmıştır. Ancak tüm bu koruma sistemlerine rağmen bu bilgilerin başka kişilerin eline geçmesinden ve kullanılmasından KONYA Güvenlik Ağı ve firma çalışanlarının hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

icon

900+

Mutlu Müşteri

icon

100+

Profesyonel Kadro

icon

750+

Tamamlanan Proje

icon

10000+

Güvenlik

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz