Asansör Boşluğu Filesi

Asansör Boşluğu filesi, yüksek derecede önemlilik arz eden güvenlik filesi çeşitlerinden bir tanesidir. Asansör boşluğunda bulunan, düşme ve atlama ihtimali karşı büyük ölçüde can kurtarıcı özelliği bulunan bu fileler, diğer filelerin aksine oldukça dayanıklı ve zarar görmeyecek malzemelerden yapılmaktadır.

Balkon Filesi

Balkon filesi, özellikle üst katlarda oturan ve küçük çocuğu olan aileler tarafından oldukça tercih edilen güvenlik filesi çeşitlerinden biridir. Çocukların balkondan aşağı sarkmalarını önlemek amacıyla özel olarak hazırlanmışladır. Balkon filesi ayrıca yabani kuş, kedi gibi hayvanlarından balkonunuza dadanmasını önlemektedir.

Bina Güvenlik Filesi

Bina Güvenlik Filesi, özellikle inşaat halindeki binalarda, hem çalışanların hemde çalışma esnasında bina yakınından geçen insanların zarar görmemesi için büyük önem arz etmektedir. İleride yaşanabilecek olası kazaların önüne geçmek için kullanılması zorunludur.

Dış Cephe Filesi

Dış cephe filesi, hem kanuni açıdan hemde inşaatda çalışan işçilerin ve çevreden geçenlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan güvenlik filesi çeşitlerindendir. Kullanılması yasal olarak zorunludur. Dış cephe filesi,  dış cephe mantolama ve ısı yalıtım uygulamalarında binanın dışına kurulan iskeleden inşaat çalışma sahasına düşebilecek maddelerden, çalışan işçileri ve çevredeki insanları korumak amacı ile kullanılır.

Evcil Hayvan Filesi

Evcil hayvan filesinin birçok kullanım alanı vardır. Evinizde bulunan, balkon, pencere, bahçe, kapı vb.. bir çok alanda evcin hayvan filesi kullanarak kedi, köpek gibi evcil hayvanlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Galeri Boşluğu Filesi

Galeri boşluğu filesi özellikle inşaat halindeki binalarda yada iç dekorasyonu devam eden inşaat alanlarında, hem çalışanların hemde çevreden geçmekte olanlarının güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan güvenlik filesi çeşitlerindendir. Kullanılması kanun açısından zorunludur.