Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat endüstrisine yıllardır hizmet veren ve Ankara’nın ve Türkiye'de önde gelen düşme durdurma güvenlik ağı ve kenar koruma firmalarından biriyiz. Kendimizi güvenli çalışma ortamlarını geliştirme konusunda gururla sunarız ve yalnızca hem kalıcı hem de geçici çözümler için en yüksek kalitede ekipman kullanırız.

Avrupa Standartlarını ayrıntılı bir şekilde uygulayarak hem pratik hem de maliyet etkin olacak şekilde çağdaş, yenilikçi ve kişisel bir hizmet sağlamayı hedefliyoruz.

İş güvenliği konusunda yıllarca edindiğimiz bilgi ve birikim ile güvenlik filesi uygulamalarına profesyonel bir bakış getiriyoruz.

Amacımız yüksekten düşmelere maruz kalan çalışanlara, riski önleme adına bir hizmet verebilmektir. Kullandığımız malzemelere TSE standartlarına göre üretilmiştir.


Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Avrupa Standartlarını ayrıntılı bir şekilde uygulayarak hem de maliyet etkin olacak şekilde çağdaş, yenilikçi ve kişisel bir hizmet sağlamayı hedefliyoruz.
Vizyonumuz

Konya Güvenlik Filesi olarak böylesine ciddiyet ve hassasiyet gerektiren bir alanda, kusursuzluğu hedef alarak sıfır hata prensibiyle çalışmaya tüm çabamızla gayret gösteriyoruz.
Değerlerimiz

İş güvenliği konusunda yıllarca edindiğimiz bilgi ve birikim ile güvenlik filesi uygulamalarında profesyonel bir bakış açısı getiriyoruz.

Takım Çalışması
100%
Çözüm Üretebilme
100%
Uygun Fiyat
100%
Kaliteli Hizmet
100%
İletişim
100%
icon

900+

Mutlu Müşteri

icon

100+

Profesyonel Kadro

icon

750+

Tamamlanan Proje

icon

10000+

Güvenlik

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz